У середу, 15 лютого, у Чернівецькій області виникло 4 пожежі, на яких загинули дві людини.

Як повідомили у прес-службі УМНС, в селі Магала на х. Буда, що на Новоселиччині, горів житловий будинок. На місце події направили пожежно-рятувальні підрозділи з міст Чернівці та Новоселиця, а також місцеву пожежну команду с. Магала. На пожежі загинув 90-річний чоловік. Вогонь знищив ліжко, закоптив стіни. Загальна площа пожежі становила 5 метрів квадратних. Попередньою причиною виникнення пожежі є коротке замкнення електромережі.

В селі Глинниця на Кіцманщині горів житловий будинок, який належав місцевому жителю 1926 року народження. Вогонь знищив постільну білизну. Площа пожежі становила 3 метри квадратних. Попередньою причиною виникнення пожежі є порушення правил експлуатації пічного опалення.

В селі Багна на Вижниччині виникла пожежа в житловому будинку. На місце події прибули працівники пожежно-рятувального підрозділу з м. Вижниця, які ліквідували пожежу. Завдяки оперативним діям працівників МНС від вогню було врятовано одну будівлю. Причина виникнення пожежі та сума збитків встановлюється.

В с. Балківці Новоселицького району горів житловий будинок. На ліквідацію пожежі було направлено пожежно-рятувальний підрозділ м. Новоселиця та місцеву пожежну команду с. Несвоя. Вогнем було знищено частину даху, побутову техніку. Від знищення було врятовано одну будівлю. Причину виникнення пожежі та суму збитків встановлюють фахівці.

Не повірите, але наш сайт знайшли коли шукали:

  • спостереження 2 людей