Зовнішнє і внутрішнє відеоспостереження: технічне обслуговування, ремонт, монтаж

Сучасні системи відеоспостереження дозволяють вирішувати різні завдання з охорони територій та приміщень, оптимізації виробництва і контролю технологічних процесів.

Відеоконтроль подій в реальному часі дозволить підвищити безпеку і зменшити Ваші витрати. Ми пропонуємо комплексні рішення задач по встановленню систем відеоспостереження. Ми виконуємо роботи з проектування, монтажу, пусконалагоджувальних робіт як зовнішніх систем, так і призначених для установки всередині приміщень. Великий вибір сучасного обладнання дозволяє запропонувати Вам різні по функціональності і ціні рішення.

Камери для систем відеоспостереження

Кольорові і чорно-білі відеокамери. Всі відеокамери системи відеоспостереження можна умовно розділити на кольорові і чорно-білі. Кольорові відеокамери дозволяють отримувати більш інформативне зображення, за рахунок передачі кольору об’єктів і встановлюються в місцях з гарною освітленістю. Чорно-білі відеокамери крім передачі чорно-білого зображення відрізняються більш високою чутливістю і роздільною здатністю, в порівнянні з кольоровими відеокамерами. Перевага відеокамер типу «день / ніч» полягає в тому, що вдень в умовах достатнього рівня освітленості вони передають кольорове зображення, а в темний час доби автоматично перемикаються в чорно-білий режим роботи, тим самим підвищуючи ефективність системи відеоспостереження.

  • Вуличні відеокамери. Для експлуатації в екстремальних умовах в спеку, дощ, сніг, пил і ін використовуються вуличні відеокамери. Практично всі вуличні відеокамери комплектуються обігрівачами для запобігання замерзанню або утворення опадів у вигляді конденсату. Крім того термокожух захищає вуличні відеокамери не тільки від впливів навколишнього середовища, але і механічних пошкоджень і вандалів.
  • Відеокамери з ІЧ-підсвічуванням. Відеокамери з ІЧ-підсвічуванням використовуються при відсутності освітлення в приміщеннях або при організації вуличного відеоспостереження. ІЧ-прожектор може бути вбудований в корпус відеокамери або представляти собою окреме закінчений пристрій.
  • Купольні поворотні відеокамери. Як правило, поворотна відеокамера — це відеокамера «день / ніч» високого дозволу, з 20-ти кратним трансфокатором. Через свою вартість і функціонал швидкісні поворотні відеокамери найчастіше застосовуються в серйозних системах відеоспостереження.

Онлайн замовлення послуги

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш E-Mail (обов'язково)

Назва об'єкту (обов'язково)

Адреса об'єкту (обов'язково)

Ваш контактний номер телефону (обов'язково)

* Всі поля обов'язкові для заповнення, наш менеджер зв'яжеться з Вами за вказаним контактним номером телефону

Вверх