20 квітня у школи № 31 міста Чернівці проведено захід з нагоди Дня цивільного захисту. У заході взяли участь працівники Територіального управління МНС у Чернівецькій області, управління Держтехногенбезпеки, представники місцевих органів влади, директори шкіл та дошкільних навчальних закладів обласного центру, працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області. Даний захід проводиться з метою надання методичних рекомендацій щодо проведення днів цивільного захисту у навчальних закладах. Захід складався з теоретичної частини, під час якої дітям нагадували правила безпеки життєдіяльності, та практичної частини, де школярі демонстрували свої знання з цих правил. Для того, щоб навчити дітей правильно поводитися у разі виникнення пожежі, в школі було організовано виникнення умовної пожежі, під час якої діти змогли навчитися як правильно провести евакуацію. Також учні навчалися надавати потерпілим першу медичну допомогу, демонстрували своє вміння у виконанні вправ з пожежно-прикладного спорту. Даний захід є підсумковим, оскільки тут показано як учні навчалися правилам безпеки життєдіяльності протягом року.

Після цього, для всіх присутніх рятувальники МНС продемонстрували своє обладнання, за допомогою якого ліквідовуються різні надзвичайні події, та професійні навики. За допомогою автодрабини рятувальники «евакуювали» людину з вікна другого поверху школи, яка не могла самостійно вибратися, оскільки вихід був заблокований. Також, використовуючи альпіністське обладнання, працівники Державного воєнізованого аварійно-рятувального взводу транспортували з горішнього приміщення школи на землю «постраждалого». Проте родзинкою заходу була «справжня» пожежа: спеціально підготовлену машину підпалили, а рятувальники МНС оперативно ліквідували пожежу.

Проведення даного заходу є дуже важливим, оскільки вони дають змогу навчити молоде покоління правил безпеки життєдіяльності, як правильно поводитися під час виникнення різного роду надзвичайних подій і вміти надати допомогу потерпілим.

Відділ зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю
ТУ МНС у Чернівецькій області

Не повірите, але наш сайт знайшли коли шукали:

  • цивільного захисту в чернівецьких школах
  • день цивільного захисту
  • день цивільного захисту в школі
  • практична робота-як поводитись пид час землетрусу ответы
  • заході до дня цивільного захисту
  • учням про цивільний захист
  • написати про безпеку пид час видпочинку
  • учням про цивільний захист
  • пожежне спостереження чернівці
  • участь у заході взяли метою