Встановлення протипожежних дверей

Протипожежні двері та ворота — це конструкція, що представляє собою двері або рухомі ворота, які є частиною пасивної протипожежної системи. Вони використовуються всередині приміщень для запобігання поширення вогню і диму.

Конструкція виготовляється з різних матеріалів, таких як деревина, сталь, гіпс (в якості теплопоглинального наповнювача), вермикуліт, скло. З пожежобезпечних матеріалів виготовляється дверне полотно, так і дверна рама. Конструкція оснащується вогнестійким герметиком і димоізоляцією, спеціальною фурнітурою, шарнірами з підшипниками, доводчиками, блокувальним механізмом. Все це разом утворює конструкцію, яка називається дверним блоком.

Цифра на дверному блоці означає кількість годин, протягом яких двері здатні протистояти пожежі. Краї дверей повинні мати вогнестійку ізоляцію — наприклад, стрічку з вогнестійкого покриття, яка розширюється при нагріванні, герметик з синтетичного каучуку, прокладки для запобігання проникнення диму. Вибір правильного герметика критичний, оскільки вони розрізняються за хімічним складом, коефіцієнтом і ступенем розширення, за характеристиками карбонізації.

Онлайн замовлення послуги

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш E-Mail (обов'язково)

Назва об'єкту (обов'язково)

Адреса об'єкту (обов'язково)

Ваш контактний номер телефону (обов'язково)

* Всі поля обов'язкові для заповнення, наш менеджер зв'яжеться з Вами за вказаним контактним номером телефону

Вверх