У середу, 15 лютого, до народної служби порятунку 101 м. Чернівці надійшло повідомлення про те, що на вулиці Ковальчука в квартирі замкнулася літня людина. Працівники МНС, які прибули на місце події, провели заходи щодо відкривання вхідних дверей.

Того ж дня на вулиці Горького в квартирі замкнулася літня людина. Як інформує прес-служба УМНС, хвора жінка впала із ліжка та самотужки не могла піднятися, щоб відчинити двері лікарям. Рятувальники у присутності правоохоронців та медиків потрапили через балкон у помешкання та відчинили двері, завдяки чому медики змогли вчасно надати старенькій допомогу.

Також 15 лютого увечері до народної служби порятунку 101 надійшло повідомлення від Шевченківського РВ УМВС в Чернівецькій області про те, що у мешканки вулиці Воробкевича обласного центру вкрали сумку, у якій знаходилися ключі від вхідних дверей квартири. Саме тому людина не могла потрапити до своєї домівки. Зробити це їй вдалося лише за допомогою працівників МНС.

У м. Заставна в квартирі замкнулася дитина, мати якої вийшла на деякий час у справах. Рятувальники МНС оперативно зреагували на звернення жінки та допомогли їй потрапити до свого помешкання.

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/mns-niki_dopomogli_izol_ovanim_u_domivkah_bukovincjam_vidchiniti_dveri/

Не повірите, але наш сайт знайшли коли шукали:

  • МНС Заставна
  • пожежна безпека місто Заставна
  • старенька не могла відчинити двері
  • isecurity.com.ua