Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації

Технічне обслуговування, запропоноване ПП «Спостереження — Буковина«, крім вироблених типових регламентних робіт включає цілодобовий моніторинг пожежної сигналізації з подальшим реагуванням оперативних служб. До пульту централізованого спостереження ПП «Спостереження — Буковина» можуть бути підключені як нові системи безпеки, якими оснащений об’єкт, так і вже встановлені на об’єкті.

Тепер для будь-якого об’єкта немає необхідності утримувати в штаті охоронця (вахтера) для контролю пожежної безпеки, не потрібно буде телефонувати в оперативну пожежну службу для реагування. Вся необхідна інформація надходить в автоматичному режимі (миттєво), що дозволяє скоротити час реагування пожежних розрахунків, чергових технічних служб на тривожні повідомлення з об’єкта.

Вартість послуг технічного обслуговування визначається виходячи з конкретних характеристик об’єкта (типу АПС, площі, кількості датчиків і шлейфів). Фахівці інженерно-технічного відділу проведуть детальне обстеження об’єкта, на підставі якого буде визначена точна вартість послуг.

Онлайн замовлення послуги

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш E-Mail (обов'язково)

Назва об'єкту (обов'язково)

Адреса об'єкту (обов'язково)

Ваш контактний номер телефону (обов'язково)

* Всі поля обов'язкові для заповнення, наш менеджер зв'яжеться з Вами за вказаним контактним номером телефону

Вверх