Український гідрометеорологічний центр попереджає: вночі у більшості північних областей та на Закарпатті, а вдень і у східній частині місцями очікуються сильні опади, подекуди ожеледь і налипання мокрого снігу. У Карпатах, Криму та Приазов’ї можливі пориви вітру до 15-20 м/с; на дорогах країни, окрім півдня країни, місцями ожеледиця.

У зв’язку з активізацією атмосферних процесів на території України очікуються складні погодні умови протягом 19-22 січня.

20-22 січня у північних, центральних та східних областях очікується помірний сніг, місцями сильний, хуртовини, у західних та південних областях – мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь. В Криму та на Закарпатті сильний дощ. На дорогах країни ожеледиця. На всій території України можливе посилення швидкості вітру до 15-22 м/с.

Вдень 22 січня у західній половині країни очікується послаблення опадів та погодних явищ. Можливе зниження температури: 19 січня у північних та східних, а 20-22 січня і в більшості областей, крім південної частини, Прикарпаття та Закарпаття. Вночі до –7-13° С, місцями до –16°С, вдень до –5-12°С, у Чернігівській, Сумській та Харківській областях вночі –17-22°С, вдень –12-17°С.

Не повірите, але наш сайт знайшли коли шукали:

  • No search results for this post yet...