29-30 березня на базі спортивного комплексу територіального управління МНС у Чернівецькій області відбувся VI Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту у закритих приміщеннях серед юнаків. Змагання проводяться з метою популяризації професії рятувальника

? В чемпіонаті взяли участь спортсмени трьох вікових категорій з усіх областей України, за виключенням Севастополя, Донецька і Херсона, ? розповідає головний суддя змагань, полковник служби цивільного захисту Олександр Тарасов. – Змагання проводяться в двох видах: подолання стометрової смуги перешкод і вправа по підйому по штурмовій драбині.


За підсумками змагань будуть відбирати кандидатів у збірну команду України, яка представлятиме нашу державу на третьому Чемпіонаті світу з пожежно-прикладного спорту, що пройде в Латвії. У минулому році українська збірна вже завоювала звання чемпіонів світу у Санкт-Петербурзі.

За словами О. Тарасова, сьогодні в жодній країні не проводять такі змагання в закритому приміщенні, тому це справді привід для гордості, адже в Україні цей чемпіонат проводиться вже вшосте.

Джерело: Від і До

Не повірите, але наш сайт знайшли коли шукали:

  • No search results for this post yet...